Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Jedlnia-Letnisko - Oferty wynajmu domów na Mazowszu

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

4 500 zł160 m² 28,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 390 m²

Na wynajem dom wolnostojący wybudowany w 2007 r i wyremontowany niedawno, położony w cichym miejscu w Gabryelinie. Dom składa się z parteru, gdzie jest wiatrołap, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Perłowa

Orłowo,Starachowice(Jedlnia-Letnisko + 48 km)

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:595 m²

Do wynajęcia dom o pow.48m na osiedlu Orłowo w Starachowicach, w pobliżu Strefy Ekonomicznej. Dom składa się z dużego pokoju, kuchni , łazienki i korytarza. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Nowacia

Rajec Poduchowny,Radom(Jedlnia-Letnisko + 13 km)

4 300 zł250 m² 17,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:752 m²

Dom z podwórkiem na wynajem! > Radom > 250 m2 - powierzchnia całkowita, > 190 m2 - powierzchnia użytkowa, > dom wolnostojący, garaż, kominek, ogród, lokalizacja: jeśli zależy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Langiewicza

Wacyn,Radom(Jedlnia-Letnisko + 13 km)

4 200 zł110 m² 38,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Lokalizacja: nieruchomość położona jest przy ul. Langiewicza. Jest to rejon zdominowany przez niską zabudowę jednorodzinną, co gwarantuje ciszę, bezpieczeństwo oraz kameralną atmosferę z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Janików

Janików(Jedlnia-Letnisko + 24 km)

7 000 zł280 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 293 m²

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni blisko 280 m , dostępny w formule najmu długoterminowego. Nieruchomość jest w pełni wykończona oraz częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Jedlnia-Letnisko

Jedlnia-Letnisko,mazowieckie

2 200 zł120 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcie parterowy dom we Wrzosowie. Trawnik, drzewa, garaż dwustanowiskowy. Bezpośrednio i na dłużej, może być cicha działalność gospodarcza. Więcej informacji pod numerem   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Jedlnia-Letnisko

Jedlnia-Letnisko,mazowieckie

1 500 zł200 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

10 km do Radomia, pytania  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Garbatka-Letnisko

Garbatka-Letnisko(Jedlnia-Letnisko + 23 km)

5 200 zł717 m² 7,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 636 m²

Oferujemy Państwu do wynajmu budynek gastronomiczno- hotelowy, położony w malowniczym rejonie Powiatu Kozienickiego,na działce o pow. 1636 m2, rok budowy 2002. Pow 717 m2 podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kozienice

Kozienice(Jedlnia-Letnisko + 24 km)

630 zł152 m² 4,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem kwater dla pracowników-telefon:Wzystkie media.Cena - 630 osoba/miesiąc. Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Podleśna

Radom(Jedlnia-Letnisko + 13 km)

2 300 zł150 m² 15,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wynajmę dom wolnostojący o powierzchni 150m2 położony na bardzo ładnym osiedlu w okolicy trasy Kozienickiej. Dom jest nowy i zrobiony starannie z materiałow o wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Mickiewicza

Kozienice(Jedlnia-Letnisko + 24 km)

150 m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wynajmę dom w Kozienicach, przy ul. Mickiewicza. Cicha, spokojna ulica w sąsiedztwie lasu. Piętrowy. Na I piętrze: duża kuchnia, osobno łazienka, wc, 1x pokój ok 15m2, 1x pokój ok 23m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakręt

Planty,Radom(Jedlnia-Letnisko + 13 km)

7 000 zł500 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:375 m²

można wynająć po 1 piętrze ,każde po 100 m2 , po 18 zł/m2 + opłaty licznikowe.Wejścia oddzielne z klatki schodowej .

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij